IV liga: Obra Kościan – PKS Racot 3-0

W ostatnim czwartoligowym spotkaniu w tym sezonie Obra Kościan pokonała w derbowym pojedynku PKS Racot 3-0.

Drużynę gospodarzy poprowadził w tym mecz Igor Rudawski, który zastąpił ukaranego Krzysztofa Knychałę. Na boisku nie zobaczyliśmy borykającego się z drobnym urazem Przemysława Królaka. Wynik spotkania otworzył w 34 minucie Szymon Słoma który jako pierwszy pokonał Adriana Konradowskiego. Pięć minut po przerwie na 2-0 podwyższył najlepszy strzelec Obry Tomasz Marcinkowski. Wynik meczu ustalił kapitan kościańskiej drużyny Mateusz Adamski strzałem głową w 60 minucie. Obra Kościan kończy ten sezon podobnie jak poprzedni na 2 miejscu w grupie południowej 4 ligi wielkopolskiej.

Obra Kościan – PKS Racot 3-0 (0-0)

Bramki: Szymon Słoma (34), Tomasz Marcinkowski (50), Mateusz Adamski (60)

Obra: Kubicki – Chwaliszewski (80. Lewandowski), Adamski, Jarka, Józefiak, P. Sznabel, Ratajczak (67. Biały), Przewłocki, Słoma (58. Michalak), Sarbinowski, Marcinkowski (65. Łukaszyk)

PKS: Konradowski – Czarnecki, Bajsztok, Szczerbal (78. Mądry), Kaczmarek (47. Turkowiak), H. Sznabel, Grzymisławski, Żak, Sitkowski (82. Pierzchlewicz), Karolewicz, Pudlicki

Żółte kartki: Józefiak, Słoma, Ratajczak, Sznabel, Sarbinowski (2) – Kaczmarek, Żak, Turkowiak, Czarnecki (2)

Czerwone kartki: Sarbinowski (za 2 żółtą) – Czarnecki (za 2 żółtą)