Tylko trzy mecze

Młodzież Obry rozegrała podczas minionego weekendu tylko trzy mecze. Grały drużyny juniorów i młodzików 2005. Spotkania trampkarzy i młodzików 2006 zostały przełożone.

W sobotę juniorzy młodsi wyjechali na mecz do Wolsztyna. Po pierwszej połowie prowadzili z miejscowym Gromem 3-0. Jednak po przerwie gospodarze przejęli inicjatywę i zdobyli dwie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 3-2, a dwie bramki dla Obry strzelił Szymon Obolewicz. Jedno trafienie dołożył Mikołaj Wrzeszcz.

W niedzielny poranek zespół młodzika 2005 grający w grupie mistrzowskiej uległ na wyjeździe Polonii Leszno 0-2. Mimo porażki zawodników Piotra Łuczaka należy pochwalić bo rozegrali dobry mecz.

Jako ostatni na boisko wybiegli juniorzy. Ich przeciwnikiem na boisku w Kościanie była drużyna Sparty Miejska Górka. Mecz zakończył się remisem 1-1. Bramkę strzelił Szymon Grześkowiak.