Sparing: Obra Kościan – Kotwica Kórnik 0-1

Zawodnicy Obry rozegrali kolejny sparing w tym okresie przygotowawczym.

Przeciwnikiem piłkarzy Krzysztofa Knychaly był zespół Kotwicy Kórnik. Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków Obry. Pierwszy dobrą sytuację do zdobycia bramki miał w 2 minucie Maciej Przewłocki. Jednak jego strzał wybronił bramkarz Kotwicy. Chwilę później Szymon Słoma strzelił tuż nad bramką. Z upływem czasu gra się wyrównała a w końcówce pierwszej połowy zawodnicy z Kórnika mięli kilka sytuacji do objęcia prowadzenia. Po przerwie na boisku dominowała Kotwica, która stwarzała sobie wiele sytuacji do zdobycia bramki. Długo czyste konto zachowywał bardzo dobrze spisujący się w bramce Obry Jan Wojnowski. Niestety w 78 minucie musiał skapitulować po strzale z bliskiej odległości. Do wyrównania mógł doprowadzić Jakub Płotkowiak ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału. Mecz zakończył się porażką „Obrzanki” 0-1. W drugiej połowie spotkania urazu kostki doznał Dawid Ratajczak.

Kolejny sparing Obra rozegra 10 lutego o godz. 13.00 w Wągrowcu z Nielbą.

Obra – 1 połowa: Jędrzej Dorynek – Krzysztof Chwaliszewski, Krzysztof Marchewka, Michał Gelert, Mariusz Józefiak, Igor Rudawski, Dawid Jarka, Kamil Tomowiak, Maciej Przewłocki, Szymon Słoma, Jacek Żak

Obra – 2 połowa: Jan Wojnowski – Jakub Dziura, Krzysztof Marchewka (65. Michał Gelert) Jakub Jandy, Mariusz Józefiak, (65. Krzysztof Chwaliszewski), Dawid Ratajczak (75. Kamil Tomowiak), Dawid Jarka (65. Igor Rudawski), Daniel Tomaszewski, Jacek Żak (65. Michał Waliszewski), Filip Tylczyński, Jakub Plotkowiak