WLJ: Obra Kościan – Lider Swarzędz 3-4

Juniorzy Obry przegrali mecz trzeciej kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniorów z Liderem Swarzędz 3-4.

Prowadzenie naszej drużynie  w 10 minucie, po strzale z rzutu wolnego dał Kacper Borowiak. Później po naszych błędach goście zdobyli trzy bramki, w tym jedną z rzutu karnego. Po przerwie zawodnicy Piotra Sznabla dominowali na boisku. Kontaktowego gola po podaniu Damian Krzywosza zdobył Patryk Przygodzki. Na 9 minut przed końcem spotkania zespół Lidera przeprowadził kontrę po której strzelił czwartą bramkę. W samej końcówce silnym strzałem z za pola karnego rozmiar porażki zmniejszył Krystian Herkt.

Obra Kościan – Lider Swarzędz 3-4 (1-3)

Bramki: Kacper Borowiak (10), Patryk Przygodzki (69), Krystian Herkt (89)

Obra: Kacper Grześkowiak (46. Bruno Handke) – Jan Michalski, Patry Filipowicz (70. Tymoteusz Roźmiarek), Bartosz Brylski, Szymon Grześkowiak (60. Krystian Herkt), Michał Waliszewski, Jakub Biały (70. Damian Krzywosz), Kacper Borowiak, Antoni Tadeusz (46. Michał Olbiński), Jakub Nowacki (85. Mateusz Jażdżewski), Patryk Przygodzki

Żółte kartki: Patryk Filipowicz, Patryk Przygodzki, Michał Waliszewski, Antoni Tadeusz, Michał Olbiński,