Młodzik 2006

Trener: Łukasz Żak – tel. 796 896 908

Zawodnicy: Adam Aleksandrzak, Igor Braun, Wojciech Domagała, Michał Filipowicz, Jakub Górczak, Emil Herkt, Mikołaj Iwaszczuk, Mateusz Klaba, Jakub Korbik, Aleks Krauze, Nikodem Kurowski, Igor Lajszner, Miłosz Lurc, Jędrzej Maćkowiak, Igor Napierkowski, Jakub Pawlisiak, Filip Przybyła, Jacek Przygodzki, Aleksander Ręba, Hubert Schwarz, Mikołaj Siejek, Kamil Sikora, Wojciech Ślotała, Piotr Wojciechowski, Tomasz Zegar, Igor Żeganowski

Terminarz spotkań – Młodzik gr. 4

02.09.17 godz. 12.00 Obra Kościan II – LPFA Śmigiel – nie odbył się drużyna LPFA nie przystąpiła do meczu

08.09.17 godz. 17.00 Juna-Trans Stare Oborzyska – Obra Kościan II 0-3 (br.: Wojciech Ślotała – 2, Miłosz Lurc)

16.09.17 godz. 12.00 Obra Kościan II – Promień Krzywiń 2-2 (br.: Wojciech Ślotala – 2)

24.09.17 godz. 12.00 Pogoń Śmigiel – Obra Kościan II 0-4 (br.: Kamil Sikora, Miłosz Lurc, Igor Lajszner, Wojciech Ślotała)

30.09.17 godz. 12.00 Obra Kościan II – Grom Czacz 2-0 (br.: Mikołaj Iwaszczuk, Jacek Przygodzki)

07.10.17 godz. 10.00 LPFA Śmigiel – Obra Kościan II nie odbył się drużyna LPFA nie przystąpiła do meczu

16.10.17 godz. 16.30 Obra Kościan II – Juna-Trans Stare Oborzyska 5-1 (br.: Miłosz Lurc – 2, Wojciech Domagała, Igor Braun, Kamil Sikora)

21.10.17 godz. 12.00 Promień Krzywiń – Obra Kościan II 1-1 (br.: Igor Braun)

28.10.17 godz. 10.00 Obra Kościan II – Pogoń Śmigiel 8-0 (br.: Filip Przybyła – 2, Nikodem Kurowski – 2, Wojciech Ślotała, Igor Lajszner, Tomasz Zegar, Igor Żeganowski)

04.11.17 godz. 10.00 Grom Czacz – Obra Kościan II 2-4 (br.: Wojciech Ślotała – 3, Kamil Sikora)

08.04.18 godz. 10.00 LPFA Śmigiel – Obra Kościan II 0-13 (br.: Wojciech Ślotała – 7, Kamil Sikora – 3, Miłosz Lurc, Hubert Schwarz, Emil Herkt)

14.04.18 godz. 09.00 Obra Kościan II – Juna-Trans St. Oborzyska 4-1 (br.: Igor Braun – 2, Hubert Schwarz, Aleks Krauze)

21.04.18 godz. 09.30 Promień Krzywiń – Obra Kościan II 0-1 (br.: Wojciech Ślotała)

28.04.18 godz. 10.00 Obra Kościan II – Pogoń Śmigiel 7-0 (br.: Wojciech Ślotała – 2, Igor Żeganowski – 2, Hubert Schwarz, Aleks Krauze, Kamil Sikora)

05.05.18 godz. 11.00 Grom Czacz – Obra Kościan II 1-9 (br.: Wojciech Ślotała – 3, Kamil Sikora -2, Aleks Krauze, Hubert Schwarz, Igor Żeganowski, Nikodem Kurowski)

12.05.18 godz. 10.00 Obra Kościan II – LPFA Śmigiel

23.05.17 godz. 17.00 Juna-Trans St. Oborzyska – Obra Kościan II 0-7 (br.: Igor Żeganowski – 3, Bartosz Matuszewski, Miłosz Lurc, Jakub Górczak, Emil Herkt)

27.05.18 godz. 10.00 Obra Kościan II – Promień Krzywiń 4-2 (br.: Nikodem Kurowski – 2, Aleks Karuze, Igor Braun)

02.06.18 godz. 10.00 Pogoń Śmigiel – Obra Kościan II 0-7 (br.: Wojciech Ślotała, Emil Herkt, Jakub Górczak, Aleks Krauze, Aleksander Ręba)

09.06.18 godz. 10.00 Obra Kościan II – Grom Czacz

Wyniki i tabele

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,22415.html