IV liga: Obra Kościan – Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 2-0

W 23 kolejce Obra Kościan podejmowała Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0.

Obra przystąpiła do tego meczu osłabiona brakiem dwóch podstawowych obrońców. Mateusz Adamski i Przemysław Królak pauzowali za kartki. Od początku meczu zawodnicy Krzysztofa Knychały byli stroną przeważającą. W 15 minucie spotkania po podaniu Piotra Sarbinowskiego, prowadzenie uzyskał Krystian Łukaszyk. Jeszcze przed przerwą boisko musiał opuścić Tomasz Marcinkowski, któremu odnowiła się kontuzja. Zastąpił go Maciej Przewłocki i to on w 64 minucie meczu podwyższył na 2-0. Ten sam zawodnik mógł zdobyć jeszcze jedną bramkę, ale piłka po uderzeniu z bliskiej odległości trafiła w słupek. Obra zasłużenie wygrała to spotkanie 2-0.

Obra Kościan – Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 2-0 (1-0)

Bramki: Krystian Łukaszyk (15), Maciej Przewłocki (64)

Obra: Kubicki – Chwaliszewski, Frąckowiak, Jarka, Józefiak (80. Lewandowski), Sznabel, Biały, Sarbinowski, Michalak (65. Słoma), Łukaszyk (68. Ratajczak), Marcinkowski (44. Przewłocki)

Biały Orzeł: Kaźmierczak – Dolata (75. Maciejewski), Majusiak, Skowron, Sztok, Guźniczak, Gałczyński (75. Błażejczak), Szulc (46. Kamiński), J. Szymkowiak, Walczak (46. Oleśków), M. Szymkowiak

Żółte kartki: Frąckowiak, Słoma – Sztok, Majusiak