IV liga: Obra Kościan – SKP Słupca 2-0

Po długiej przerwie piłkarze Obry zagrali wreszcie na stadionie w Kościanie. Wykorzystali oni atut własnego boiska i wygrali z SKP Słupca 2-0.

Pierwszą bramkę zdobył w 21 minucie meczu Piotr Sznabel. W pierwszej połowie mógł jeszcze podwyższyć na 2-0, ale mając przed sobą bramkarza gości strzelił obok bramki. W 70 min na boisku pojawił się Krystian Łukaszyk i już chwilę później ustalił wynik spotkania.

Obra Kościan – SKP Słupca 2-0 (1-0)

Bramki: Sznabel (21), Łukaszyk (71)

Obra: Kubicki – Chwaliszewski, Królak, Adamski, Józefiak, Rudawski, Sznabel, Biały (70. Łukaszyk), Przewłocki (65. Płotkowiak), Słoma (75. Michalak), Sarbinowski (85. Ratajczak)

SKP Słupca: Przygoda – Bednarowicz, Dreczkowski, Mikołajczyk (75. Sikorski), Woźniak, Głowala (65. Witkowski), Lorencki, Raczkowski, Jasiak (56. Gromanowski), Gromanowski, Balalja (56. Łukaszewicz)