IV liga: Polonia Leszno – Obra Kościan 1-1

Derbowy pojedynek pomiędzy Polonią Leszno a Obrą Kościan zakończył się podziałem punktów. Wynik ten nie zadowala żadnej ze stron.

W pierwszej połowie Obra była stroną przeważającą, lecz nie potrafiła tego udokumentować strzeleniem bramki. Strzały Piotra Sarbinowskiego i Łukasza Białego mijały bramkę gospodarzy. Tuż po zmianie stron leszczynianie przeprowadzili kontratak po którym objęli prowadzenie. Szymona Kubickiego pokonał Jakub Borowczyk. Od 55 minuty Obra grała w przewadze, ponieważ drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Łukasz Glapiak.W 63 minucie po zderzeniu z zawodnikiem Polonii, kontuzji doznał Mateusz Adamski i musiał opuścić boisko. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w 81 minucie głową doprowadził do wyrównania Piotr Sarbinowski. Dobrą sytuację miał jeszcze Maciej Przewłocki. Po rajdzie prawą stroną zamiast wycofać piłkę na 8 metr do Piotra Sarbinowskiego uderzał na bramkę i zrobił to niecelnie.

Polonia Leszno – Obra Kościan 1-1 (0-0)

Bramki: Jakub Borowczyk (46) – Piotr Sarbinowski (80)

Polonia: Krzyżostaniak – Krawczyk, Kowalski, Bugzel, Karolczak, Gryziecki (70.Bujak), Glapiak, Płocharczyk, Wydmuch (46. Stachowiak), Robaczyński (60. Jęsiek), Borowczyk (82. Sięcla)

Obra: Kubicki – Chwaliszewski, Adamski (65. Ratajczak), Jarka, Józefiak, Sznabel, Biały, Michalak (58. Słoma), Przewłocki, Sarbinowski, Łukaszyk (85. Płotkowiak)

Żółte kartki: Glapiak (dwie), Stachowiak – Sznabel, Słoma, Łukaszyk

Czerwona kartka: Glapiak (za drugą żółtą)