IV liga: Obra Kościan – Centra Ostrów Wlkp. 0-3

Centra Ostrów Wlkp. zapewniła sobie w Kościanie udział w barażach o III ligę wygrywając po bardzo kontrowersyjnym meczu 3-0.

W pierwszej połowie oba zespoły stworzyły po kilka dobrych sytuacji lecz nie padły po nich bramki. Po przerwie w 64 minucie sędzia podyktował kontrowersyjny rzut karny za rzekome odepchnięcie zawodnika bez piłki przez Przemysława Królaka. Zawodnik w kilkanaście sekund otrzymał 2 żółte a w konsekwencji czerwoną kartkę. Ławkę rezerwowych musiał opuścić także trener Krzysztof Knychała, za krytykowanie orzeczeń sędziego. Karnego na bramkę zamienił Marcin Kucharski. Przy drugiej bramce sędzia popełnił prawdopodobnie błąd puszczając grę gdy zawodnik gości była na pozycji spalonej. Szymona Kubickiego  w 78 minucie pokonał Dawid Kuczyński. Gospodarzy dobił w końcówce spotkania Michał Kucharski strzałem zza pola karnego.

Obra Kościan – Centra Ostrów Wlkp. 0-3 (0-0)

Bramki: Marcin Kucharski (64), Dawid Kuczyński (78), Michał Kucharski (87)

Obra: Kubicki – Chwaliszewski, Królak, Adamski, Józefiak (70. Ratajczak), Jarka, Sznabel, Przewłocki, Słoma (63. Frąckowiak), Łukaszyk (63. Sarbinowski), Przewłocki (78. Płotkowiak), Marcinkowski

Centra: Maj – Szymon Kucharski, Wandzel, Reyer, Sikora, Marcin Kucharski (65. Adamiak), Strączkowski (86. Kaczmarek), Michalski (55. Mierzyński), Michał Kucharski, Graczyk (71. Jankowski), Kuczyński

Żółte kartki: Królak (2), Adamski, Mikołajczyk, Sznabel – Strączkowski, Michalski, Jankowski

Czerwona kartka: Królak (za 2 zółtą)