Młodziki mistrzami OZPN Leszno!

Drużyna młodzików Obry Kościan zdobyła mistrzostwo OZPN Leszno. Podopieczni Igora Rudawskiego zapewnili sobie tytuł w ostatnim meczu, z AS-em Czempiń.

Od początku spotkania nasi zawodnicy przeważali na boisku, lecz nie potrafili tego udokumentować bramką. Dopiero w 20 minucie prowadzenie dla Obry uzyskał Hubert Buchwald. Minutę później trafił do bramki AS-a po raz drugi. Wynik spotkania na 3-0 ustalił jeszcze przed przerwą Mikołaj Kostrzewa. W drugiej części meczu kościanianie kontrolowali przebieg gry.

W mistrzowskiej drużynie zagrali: Jakub Adamczak, Hubert Buchwald, Jan Filipowicz, Nikodem Hoffgunst, Emil Iwaszczuk, Igor Kociemba, Mikołaj Kostrzewa, Marcel Królak, Wiktor Kruk, Tomasz Łaszczyński, Michał Michałowicz, Jakub Obolewicz, Alan Rudawski, Mateusz Stanisławski, Kacper Staśkiewicz, Mikołaj Wachowiak, Miłosz Wierzejewski, Mikołaj Wojciechowski, Oskar Wojciechowski, Hugo Wolny, Filip Wróblewski, Kacper Zydorczyk

Trenerzy: Igor Rudawski, Mariusz Pietrzak

Zawodnikom i trenerom gratulujemy sukcesu!!!