Sparing: Piast Żmigród – Obra Kościan 4-4

W ostatnim meczu kontrolnym Obra zremisowała z III-ligowym Piastem Żmigród 4-4.

Mecz lepiej rozpoczął się dla drużyny gospodarzy, którzy to już w 19 minucie meczu objęli prowadzenie po golu Patryka Bobkiewicza. Kolejna bramka dla Piasta padła w 27 minucie meczu po pięknym uderzeniu Damiana Celucha z ok 30 metrów. W 33 minucie było już 3-0 w sytuacji sam na sam z Szymonem Limanem znalazł się Wojciech Bzdęga i bezbłędnie wykończył akcję strzałem. Sześć minut później silnym i precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę, na 4-0 podwyższył Oskar Trzepacz. Obra do odrabiania strat ruszyła jeszcze przed przerwą za sprawą Tomasza Marcinkowskiego, który w 41 minucie zdobył bramkę na 4-1. Po zmianie stron Obra od razu ruszyła do ataku i przyniosło to zamierzony efekt już w 50 minucie gdy w polu karnym faulowany zostaje Tomasz Marcinkowski a rzut karny na bramkę zamienia Mateusz Adamski. Od tego momentu zawodnicy Obry zaczęli częściej znajdować się przy piłce i stwarzać sobie sytuacje. W 58 minucie po prostopadłym podaniu od Tomasza Marcinkowskiego w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy znajduje się Szymon Słoma i skutecznym lobem zdobywa trzecią bramkę dla Obry. Wynik meczu na 4-4 ustalił Piotr Sznabel pewnie wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na zawodniku testowanym.

Piast Żmigród – Obra Kościan 4-4 (4-1)

Bramki: Patryk Bobkiewicz (19), Damian Celuch (27), Wojciech Bzdęga (33), Oskar Trzepacz (39) – Tomasz Marcinkowski (41), Mateusz Adamski (50 karny), Szymon Słoma (58), Piotr Sznabel (73 karny)

Obra: Zawodnik testowany (30. Liman 58. Dorynek) – Chwaliszewski, Adamski, Jarka, Józefiak (46. Zawodnik testowany), Ratajczak (46. Zawodnik testowany), Sznabel, Juchacz (10. Przewłocki), Pierzyński (68. Boroń), Tylczyński (46. Słoma), Marcinkowski (68. Płotkowiak)