IV liga: Obra Kościan – SKP Słupca 0-1

Drugiej porażki z rzędu doznała Obra w rozgrywkach czwartej ligi. Tym razem nasi zawodnicy ulegli w Kościanie SKP Słupca 0-1.

Od początku meczu przewagę na boisku mięli podopieczni Krzysztofa Knychały. W 11 minucie po podaniu Filipa Tylczyńskiego z bliskiej odległości przestrzelił Jakub Płotkowiak. Chwilę później obok bramki strzelił Tomasz Marcinkowski. W 17 minucie ten sam zawodnik przestrzelił głową po dośrodkowaniu Dawida Juchacza. Na kwadrans przed przerwą, piłka po uderzeniu głową Jakuba Płotkowiaka trafiła w słupek. Po zmianie stron Obra nadal przeważała, ale kolejne sytuacje marnowali m.in. Jakub Płotkowiak i Maciej Pierzyński. Od 73 minuty goście zmuszeni byli grać w „10”, ponieważ drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Michał Lorencki. Wydawało się że grając w przewadze Obrzanka wreszcie zdobędzie bramkę. Stało się jednak inaczej i w 80 minucie, po strzale z rzutu wolnego prowadzenie dla SKP uzyskał Piotr Witowski. Wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie i trzy punkty pojechały do Słupcy.

Obra Kościan – SKP Słupca 0-1 (0-0)

Bramka: Piotr Witowski (80)

Obra: Jędrzej Dorynek – Krzysztof Chwaliszewski, Igor Rudawski, Mariusz Józefiak, Dawid Ratajczak (84. Szymon liman), Dawid Juchacz, Maciej Przewłocki (84. Mateusz Boroń), Filip Tylczyński, Szymon Słoma (46. Maciej Pierzyński), Jakub Płotkowiak, Tomasz Marcinkowski (63. Michał Gelert)

SKP: Maciej Przygoda – Piotr Witowski, Sebastian Raczkowski, Michał Lorencki, Adam Święcicki (46.Konrad Sroka), Konrad Kobylarek, Jakub Woźniak, Jakub Kwaśny, Kamil Sikorski (75. Patyk Kubiak), Kamil Sroka, Marcel Koziorowski

Żółte kartki: Igor Rudawski, Dawid Ratajczak – Jakub Woźniak, Michał Lorencki – 2

Czerwona kartka: Michał Lorencki (za drugą żółtą)