Zapowiedź: Odolanovia Odolanów – Obra Kościan

W 11 kolejce IV ligi Obrę Kościan czeka wyjazd do Odolanowa na mecz z tamtejszą Odolanovią.

Nasz rywal to beniaminek tej klasy rozgrywkowej. Odolanovia awansowała po barażach, które zostały rozegrane po wycofaniu się z rozgrywek Wichra Dobra. Zespół z Odolanowa rozpoczął ligowe zmagania od porażek z Polonią Leszno 1-3 i Pogonią Nowe Skalmierzyce 0-5. Później zespół Grzegorza Żyto zaczął grać coraz lepiej. Trafiła się im wprawdzie, po drodze porażka u siebie z Turem Turek 0-3, ale pokonali m.in. Ostrovię w Ostrowie Wlkp 2-0. W minioną środę w zaległym spotkaniu Odolanovia rozgromiła LKS Gołuchów 5-0. Zespół zajmuje w tabeli 8 miejsce z jednym punktem straty do Obry.

Mimo iż dla zawodników Krzysztofa Knychały zapowiada się ciężki mecz, jadą oni tam po zwycięstwo. Jeżeli zagrają tak jak w drugiej połowie meczu z Pogonią, to powinni sobie poradzić z beniaminkiem. Trener ma do dyspozycji wszystkich zawodników, z wyjątkiem kontuzjowanych Mateusza Adamskiego i Tomasza Marcinkowskiego.

Początek meczu w Odolanowie o godzinie 16.00. Sędzią tego pojedynku będzie Rafał Żubrowski z Kaliskiego Kolegium sędziów.