Zapowiedź: Rawia Rawicz – Obra Kościan

Wyjazdowym meczem w Rawiczu z Rawią Obra zakończy rundę jesienną rozgrywek IV ligi.

Jednak w tym roku to nie koniec piłkarskich emocji związanych z naszą drużyną. Awansem rozegrane zostaną jeszcze dwa mecze z rundy wiosennej oraz mecz 1/8 finału okręgowego Pucharu Polski.

Nasz sobotni przeciwnik nie ma ostatnio dobrej passy. Zespół Rawii w ostatnim czasie przegrywa i tarci dużo bramek. W meczach z Białym Orłem, LKS Gołuchów i Ostrovią do bramki rawiczan wpadło po sześć goli. Jednak team Jerzego Radojewskiego nie przegrał jeszcze w tym sezonie na własnym boisku. Z Rawicza „na tarczy” wyjechała, jak na razie najwyżej notowana drużyna w naszym okręgu, czyli Polonia Leszno. Rawia po 14 kolejkach zajmuje w tabeli 13 miejsce z 11 punktami na koncie. Najskuteczniejszym strzelcem zespołu jest Egipcjanin Abdullah Ahmed (4 bramki).

Krzysztof Knychała ma do dyspozycji na to spotkanie prawie wszystkich zawodników. Do Rawicza z powodów osobistych nie pojedzie tylko zdobywca bramki w meczu z LKS Gołuchów – Szymon Słoma. Mimo iż nie będzie to łatwy pojedynek jedziemy po zwycięstwo a każdy inny wynik będzie dla nas porażką.

Początek spotkania na stadionie przy ul. Spokojnej w Rawiczu o godzinie 14.00.