IV liga: Obra Kościan – Korona Piaski 3-0 (1-0)

Obra wygrała kolejne spotkanie w rundzie wiosennej. Zawodnicy Krzysztofa Knychały pokonali Koronę Piaski.

Kibice przybyli na Stadion Miejski w Kościanie na pierwszą bramkę czekali do 27 minuty. Wtedy bramkarza gości pokonał Filip Tylczyński. Przed przerwą gospodarze mogli podwyższyć prowadzenie, ale między innymi dwukrotnie przestrzelił Maciej Przewłocki. W drugiej połowie „Obrzanka” miała kolejne okazje do zdobycia bramki. Niestety znów zawodziła skuteczność. W końcówce meczu brutalnie przed polem karnym, sfaulował Szymona Słomę bramkarz Korony Damian Tomczak. Sędzia spotkania ukarał zawodnika czerwoną kartką i goście kończyli mecz w osłabieniu. Maciej Przewłocki z rzutu wolnego oraz Szymon Słoma z przewrotki, w doliczonym czasie gry zdobyli dwa gole i ustalili wynik pojedynku na 3-0.

Obra kolejne spotkanie rozegra w środę 4 kwietnia. W meczu wyjazdowym w ramach Pucharu Polski na szczeblu OZPN Leszno zagra z orkanem Chorzemin.

Obra Kościan – Korona Piaski 3-0 (1-0)

Bramki: Filip Tylczyński (27), Maciej Przewłocki (90+2), Szymon Słoma (90+4)

Obra: Jędrzej Dorynek – Krzysztof Chwaliszewski, Jakub Jandy, Michał Gelert, Jakub Płotkowiak, Dawid Jarka, Piotr Sznabel, Dawid Ratajczak (58. Krystian Łukaszyk), Maciej Przewłocki, Filip Tylczyński (70. Szymon Słoma), Tomasz Marcinkowski (80. Daniel Tomaszewski)

Żółte kartki: Tomasz Marcinkowski – Tobiasz Szymczak

Czerwona kartka: Daniel Tomczak