IV liga: Obra Kościan – Rawia Rawicz 0-0

Ostatni mecz Obry w sezonie 2017/2018 zakończył się bezbramkowym remisem.

Zespół gospodarzy od początku spotkania był stroną przeważającą. W pierwszej połowie Szymon Słoma bo solowej akcji strzelił tuż obok bramki. Uderzenie głową Tomasza Marcinkowskiego minęło bramkę Rawii. Z kolei Krystian Łukaszyk przestrzelił z bliskiej odległości nad bramką. W drugiej połowie w 55 minucie sędzia podyktował dla Obry rzut karny za zagranie ręką jednego z obrońców Z Rawicza. Jednak Tomasz Marcinkowski z jedenastki trafił w poprzeczkę. Chwilę później strzał Krzysztofa Marchewki z rzutu wolnego obronił pewnie bramkarz Rawii. Mimo przewagi naszym zawodnikom nie udało się zdobyć bramki i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Ten jeden punkt dał Obrze miejsce na najniższym stopniu podium w rozgrywkach IV ligi grupy południowej. W nowym sezonie nasza drużyna zagra w „nowej” czwartej lidze składającej się z 20 zespołów z całej Wielkopolski.

Obra Kościan – Rawia Rawicz 0-0

Obra: Jędrzej Dorynek – Krzysztof Chwaliszewski, Jakub Jandy, Krzysztof Marchewka, Michał Gelert, Dawid Ratajczak, Piotr Sznabel (90. Igor Rudawski), Krystian Łukaszyk, Jacek Żak (68. Daniel Tomaszewski), Szymon Słoma (85. Michał Waliszewski), Tomasz Marcinkowski (60. Kamil Tomowiak)