IV liga: Obra Kościan – Kotwica Kórnik 1-2

W pierwszym spotkaniu nowego sezonu Obra przegrała na własnym boisku z Kotwicą Kórnik 1-2.

Pierwsze minuty meczu należały do drużyny gości, Kotwica narzuciła swój rytm gry i to zespół z Kórnika był stroną przeważającą. Wraz z upływem czasu to Obra zaczęła dominować i stwarzać sobie sytuacje bramkowe. Już przed przerwą Obrzanka mogła prowadzić 2-0 jednak najpierw Marcin Masełkowski, a następnie Dawid Ratajczak znajdowali się na pozycji spalonej i sędzia bramek zaliczyć nie mógł. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie i Oba zespoły do szatni schodziły przy bezbramkowym remisie.
Po zmianie stron do ataku ruszył zespół Kotwicy i kilkukrotnie zagroził bramce Obry, jednak dobrze spisywał się Jędrzej Dorynek. Kolejne minuty to przewaga Obry, groźne strzały na bramkę oddali Krystian Łukaszyk oraz Marcin Masełkowski jednak nie znalazły one drogi do bramki gości. Gdy wydawało się, że bramka dla Obry to kwestia czasu Kotwicę na prowadzenie wyprowadził Dawid Urbanek. Obra odpowiedziała natychmiastowo, już trzy minuty później bramkę wyrównującą zdobył Szymon Słoma, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku z ławki rezerwowych. Decydującą bramkę Kotwica zdobyła w czwartej minucie czasu doliczonego. Zdobywcą bramki był Dawid Lisek.

Kolejne spotkanie Obra rozegra już w najbliższą środę, przeciwnikiem będzie beniaminek KS Opatówek. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16.

Obra Kościan – Kotwica Kórnik 1-2 (0-0)

Bramki: Szymon Słoma (80) – Dawid Urbanek (77), Dawid Lisek (90+3)

Obra: Jędrzej Dorynek – Tomasz Kaczmarek (70. Jakub Płotkowiak), Jakub Jandy, Krzysztof Marchewka, Jacek Żak, Michał Gelert, Piotr Sznabel, Mariusz Józefiak (90. Tomasz Olejnik), Dawid Ratajczak (75. Szymon Słoma), Krystian Łukaszyk (65. Filip Tylczyński), Marcin Masełkowski

Żółta kartka: Jacek Żak