WLJ: Obra Kościan – Sparta Konin 1-2

Niestety nie udała się inauguracja sezonu naszej drużynie w wojewódzkiej lidze juniorów. Obra przegrała że Spartą Konin 1-2.

Już w ósmej minucie prowadzenie objęli goście, ale kilka chwil później wyrównującą bramkę strzelił Michał Waliszewski. Mimo przewagi naszej drużyny w końcówce spotkania zwycięskiego gola zdobyli zawodnicy z Konina.

Kolejne spotkanie zawodnicy Piotra Sznabla rozegrają w niedzielę 2 września o godz. 12.00 w Kępnie z zespołem Marcinki.

Obra Kościan – Sparta Konin 1-2 (1-1)

Bramka: Michał Waliszewski

Obra: Bruno Handke – Antoni Tadeusz, Patryk Filipowicz (82. Tymoteusz Roźmiarek), Paweł Grzelka (58. Marcel Lisieniecki), Bartosz Brylski (65. Mikołaj Wrzeszcz), Szymon Grześkowiak (55. Adam Raich), Kacper Borowiak, Michał Waliszewski, Mikołaj Paszkowiak (55. Jakub Biały), Jakub Nowacki, Patryk Przygodzki (82. Damian Krzywosz)