Zapowiedź: Pogoń Nowe Skalmierzyce – Obra Kościan

W sobotę drużyna Obry rozegra ostatnie czwartoligowe wyjazdowe spotkanie w tym sezonie. Zawodnicy Krzysztofa Knychały wyjadą do Nowych Skalmierzyc na mecz z Pogonią.

Nasz rywal to beniaminek IV ligi a zarazem obecny wicelider rozgrywek. Do jesieni ubiegłego roku Pogoń była najdłużej niepokonaną drużyną w rozgrywkach ligowych w Polsce – nie przegrała 61 kolejnych meczów od 19 października 2014 r. Passa ta zakończyła się 29 października ubiegłego roku w Starych Oborzyskach. Wtedy drużyna z Nowych Skalmierzyc doznała porażki 0-2 z Obrą. Bramki w tym meczu zdobył Szymon Słoma. Najskuteczniejszym zawodnikiem Pogoni jest Przemysław Balcerzak strzelec 5 bramek. Trenerem wicelidera jest Mariusz Kaczmarek.

Mecz w Nowych Skalmierzycach rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 16.00. Arbitrem spotkania będzie Łukasz Matusiak z Konina.

Kadra Obry na mecz z Pogonią: Szymon Kubicki, Robert Mikołajczyk, Krzysztof Chwaliszewski, Przemysław Królak, Mateusz Adamski, Mariusz Józefiak, Przemysław Frąckowiak, Dawid Ratajczak, Łukasz Żak, Krystian Lewandowski, Dawid Jarka, Piotr Sznabel, Łukasz Michalak, Maciej Przewłocki, Krystian Łukaszyk, Piotr Sarbinowski, Tomasz Marcinkowski, Szymon Słoma.