Finał Pucharu Polski – zapowiedź

Już w środę ostatni akcent sezonu piłkarskiego 2016/17 w Wielkopolsce, czyli finał wojewódzkiego Pucharu Polski. O trofeum i przepustkę do rozgrywek centralnych Obra Kościan zmierzy się z trzecioligową Polonią Środa Wlkp.

Trener Krzysztof Knychała na to spotkanie ma do dyspozycji wszystkich zdrowych zawodników. Nikt nie musi pauzować za kartki.

Przed meczem około godz. 17.40 odbędzie się ceremonia przekazania zawodników rocznika 2006 z UKS Czwórka Kościan do Obry. Około godziny 17.50 oba zespoły wyjdą na murawę i nastąpi odegranie hymnu państwowego, a godzinie 18.00 zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego Łukasza Araszkiewicza z Poznania. W przerwie finału odbędzie się wręczenie pucharu i medali mistrzom OZPN Leszno w kategorii młodzik czyli drużynie Obry Kościan – rocznik 2004. Po zakończeniu spotkania będzie miała miejsce dekoracja obu drużyn grających w finale i wręczenie pucharu zwycięzcom. Puchar wręczać będzie prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej Paweł Wojtala.

Kasa biletowa zostanie otwarta o godzinie 17.00. Dla kibiców gospodarzy będą dostępne wejścia od ul. W. Maya i od ul. Bączkowskiego. Kibice gości wchodzą od ul. W. Maya. Dziennikarze oraz zaproszeni goście wchodzą wejściem od ul Bączkowskiego.

Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie i liczymy na sukces Obry.