Rozgrywki młodzieżowe

Pięć drużyn młodzieżowych będzie reprezentowało Obrę Kościan w rozgrywkach organizowanych przez OZPN Leszno.

Na wspólnym posiedzeniu Wydziału Szkolenia i Wydziału Gier i Ewidencji OZPN Leszno dokonano podziału na grupy i ustalono harmonogram rozgrywek młodzieżowych.

W rozgrywkach ligi juniora starszego oprócz drużyny Przemysława Ruty zagrają jeszcze tylko cztery drużyny. Będą one grały ze sobą mecz i rewanż jesienią i wiosną. Start sezonu w dniach 2-3 września.

Zespół juniora młodszego, którego trenerem jest Piotr Sznabel wystąpi w grupie II tej kategorii. Zwycięzcy dwóch grup zagrają o tytuł mistrza okręgu. System rozgrywek mecz jesienią i rewanż wiosną. Pierwsza kolejka zostanie rozegrana 2-3 września.

W rozgrywkach trampkarzy zagra drużyna Igora Rudawskiego. Wystąpi ona w grupie regionalnej I. System rozgrywek: mecz jesienią i rewanż wiosną. Zwycięzcy dwóch grup zagrają na zakończenie sezonu o tytuł mistrza okręgu. Start rozgrywek 2-3 września.

Dwie drużyny będą reprezentować Obrę w lidze młodzików. Zespół Piotra Łuczaka i Dawida Ratajczaka czyli chłopcy z rocznika 2005 zagrają w grupie mistrzowskiej. Mistrz zostanie wyłoniony na podstawie tabeli końcowej. Najmłodsza drużyna naszego klubu czyli młodzik rocznik 2006 prowadzona przez Igora Rudawskiego i Łukasza Żaka, zagra w grupie II regionalnej w której zagra ponad 10 drużyn. Młodzik 2005 zainauguruje sezon 2-3 września a ich młodsi koledzy w ostatni weekend sierpnia.

W sierpniu zaktualizujemy także informacje w zakładce „młodzież” na naszej stronie internetowej, a o wynikach spotkań naszych drużyn będziemy informować na bieżąco.