Sparing: Obra Kościan – Nielba Wągrowiec 4-1

W czwartym sparingu w letnim okresie przygotowawczym, Obra pokonała Nielbę Wągrowiec 4-1.

Nielba przystąpiła do tego spotkania w nieco odmłodzonym składzie. Już w pierwszej minucie spotkania bramkę z rzutu karnego, po faulu na Tomaszu Marcinkowskim, zdobył Mateusz Adamski. Przed przerwą na 2-0 podwyższył Dawid Jarka. Po przerwie sędzia podyktował na rzecz Obry jeszcze trzy rzuty karne. Bramki z „jedenastek” zdobyli po raz drugi Mateusz Adamski oraz Igor Rudawski. Karnego nie wykorzystał natomiast Dawid Jarka. Przy stanie 3-0 goście zdobyli honorową bramkę.

Obra Kościan – Nielba Wągrowiec 4-1 (2-0)

Bramki dla Obry: Mateusz Adamski – 2 (rzuty karne), Dawid Jarka, Igor Rudawski (rzut karny)

Obra: Dorynek (46. Wojnowski) – Chwaliszewski (70. Ratajczak), Adamski (70. Rudawski), Rudawski (46. zawodnik testowany), Józefiak (70. Pierzyński), Ratajczak (46. Boroń), Jarka, Tylczyński (46. Przewłocki), Juchacz (46. Słoma), Pierzyński (46. zawodnik testowany), Marcinkowski (70. Tylczyński)