Zapowiedź: Korona Piaski – Obra Kościan

Korona Piaski będzie kolejnym przeciwnikiem Obry w czwartoligowych rozgrywkach.

Zespół beniaminka w pierwszych czterech kolejkach zdobył 6 punktów. Jedno spotkanie drużyna z Piasków wygrała, a trzy zremisowała. A zatem jest jedną z czterech drużyn, które nie doznały w nowym sezonie porażki. Zawodnicy Korony będą chcieli się na pewno zrewanżować za porażkę w kwietniowym półfinale Pucharu Polski. Jednak dla naszej drużyny limit wpadek już się chyba wyczerpał. Dodatkowego smaczku temu meczu nadaje fakt, że w drużynie gospodarzy gra kliku byłych zawodników Obry: Przemysław Frąckowiak, Marcin Wojciechowski czy bramkarz Daniel Tomczak. W naszej drużynie oprócz kontuzjowanych Mateusza Adamskiego i Tomasza Marcinkowskiego do gry gotowi są wszyscy zawodnicy. W szeregach Obry szanse debiutu otrzyma pozyskany w ostatniej chwili z Warty Poznań stoper Jakub Jandy.

Początek meczu w piaskach w sobotę o godzinie 18.00. Sędzią spotkania będzie Michał Arentewicz z Poznania.