Młodzież bez porażki

W tym tygodniu swoje kolejne mecze rozgrywały drużyny młodzieżowe Obry. Wszystkie grały w Kościanie i żadna z nich nie odniosła porażki.

Jako pierwsi w sobotę swoje spotkanie rozgrywali trampkarze. Ich przeciwnikiem był zespól Orła Lipno, który przed tym meczem miał bilans 0 punktów i stosunek bramek 0-67. Zwycięstwo w tym spotkaniu było czystą formalnością. Obra rozgromiła rywala 9-0. Zdobywcami bramek byli: Michał Dakowski – 3, Hubert Buchwald – 2, Alan Rudawski, Oskar Wojciechowski, Emil Iwaszczuk i Hugo Wolny po 1.

Drużyna juniorów młodszych podejmowała dotychczasowego lidera swojej grupy, czyli GKS Włoszakowice. Zawodnicy Piotra Sznabla po dobrym meczu wygrali 5-3. Do bramki GKS-u trafiali Szymon Obolewicz – dwa razy oraz Nikodem Kaczmarek. Dwie bramki padły po trafieniach samobójczych.

W niedzielne południe swój mecz grał zespól młodzika 2005. Przeciwnikiem była Rawia Rawicz która dotychczas zdobyła tyle samo punktów co Obra czyli 4. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Wyrównującą bramkę dla Obrzanki w pierwszej połowie zdobył Kacper Mroziński.

W drugim niedzielnym meczu w Kościanie zaprezentowali się juniorzy. Zawodnicy Przemysława Ruty podejmowali drużynę Orla Jutrosin. Mecz zakończył się zwycięstwem Obry 2-1, po golach Patryka Przygodzkiego i Mateusza Boronia.

Drużyna młodzika 2006 swoje spotkanie rozegrała w poniedziałek z Juna-Trans Stare Oborzyska. Nasza drużyna mimo iż pierwsza straciła bramkę to wygrała mecz 5-1. Bramki strzelili: Miłosz Lurc – 2, Wojciech Domagała, Igor Braun i Kamil Sikora.

W środę o godz. 17.00 zaległe spotkanie z Polonią w Lesznie zagrają trampkarze Igora Rudawskiego.