Młodzież niepokonana

Kolejny udany weekend drużyn młodzieżowych Obry Kościan za nami. Żaden zespół nie doznał porażki.

W sobotę rozegrane zostało tylko jedno spotkanie. Drużyna młodzika 2006 zremisowała w Krzywiniu z Promieniem 1-1. Bramkę dla Obry strzelił Igor Braun.

Dobry mecz rozegrali w niedzielny poranek młodziki 2005. Przy padającym deszczu pokonali w Pudliszkach zespół Zjednoczonych 1-0. Wynik spotkania ustalił już w pierwszej połowie Kacper Mroziński.

Niezwykły przebieg miał rozgrywany w Kościanie mecz juniorów z Heliosem Czempiń. Nasza drużyna prowadziła już 4-0 po dwóch bramkach Patryka Przygodzkiego oraz po jednej Tobiasza Białego i Jakuba Dziury. Goście doprowadzili jednak to wyniku 4-3, a w ostatniej minucie rzut karny obronił nasz bramkarz Szymon Liman.

Juniorzy młodsi wyjechali na mecz do Obry z tamtejszym Zniczem. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem naszej drużyny 5-0. Do bramki gospodarzy trafiali dwukrotnie Szymon Obolewicz i Jakub Seifert. Jedno trafienie dorzucił Wojciech Grodziski.

Zespół trampkarzy w ten weekend pauzował.