Zwycięstwa na wyjeździe, remis w Kościanie

Cztery drużyny młodzieżowe odniosły wyjazdowe zwycięstwa. Tylko mecz juniorów w Kościanie zakończył się podziałem punktów.

W sobotę odbyło się tylko jedno spotkanie. Drużyna młodzika (2005) po emocjonującym meczu pokonała w Poniecu Piasta 5-4. Wynik spotkania otworzył Mikołaj Jędraszyk. Następne cztery razy bramkarza gospodarzy pokonał Kacper Mroziński.

W niedzielę o rok młodsi koledzy także odnieśli zwycięstwo. Obra pokonała w Czaczu tamtejszy Grom 4-2. Trzy bramki w tym meczu strzelił Wojciech Ślotała a jedną Kamil Sikora.

Zespół trampkarzy powinien w ten weekend pauzować ale rozgrywał zaległe spotkanie na wyjeździe z AS-em Czempiń. Nasza drużyna wygrała 4-2. Po dwie bramki zdobyli Alan Rudawski i Michał Dakowski.

Juniorzy młodsi w niedzielę wyjechali na mecz do Wroniaw z miejscowym Sokołem. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 4-1. Bramki strzelili: Szymon Obolewicz, Mikołaj Wrzeszcz, Szymon Stawecki i Wojciech Grodziski.

Remisem 3-3 zakończył się rozgrywany na Stadionie Miejskim w Kościanie pojedynek juniorów ze Zjednoczonymi Pudliszki. Gole dla naszego zespołu strzelili: Bartosz Brylski, Michał Waliszewski i Paweł Grzelka.