Podsumowanie rundy jesiennej

Wczorajszym meczem z Rawią Rawicz zakończyła się runda jesienna rozgrywek IV ligi. Pora na małe statystyczne podsumowanie.

Obra zakończyła pierwszą część sezonu na 7 miejscu, zdobywając 25 punktów (14 – u siebie, 11 – na wyjeździe).

Nasi zawodnicy strzelili 24 bramki tracąc 18 (dom 14-9, wyjazd 10-9). Więcej bramek zespół strzelał w 2 połowie – 20. Tracił też więcej bramek po przerwie – 10.

7 razy Obra wygrała, 4 razy zremisowała i 4 razy schodziła z boiska pokonana (dom 4-2-2, wyjazd 3-2-2)

Najwięcej bramek: 6 – Dawid Ratajczak, 5 – Filip Tylczyński, 3 – Szymon Słoma,

Najwięcej rozegranych meczy: 15 – Krzysztof Chwaliszewski (wszystkie w pełnym wymiarze czasu), Mariusz Józefiak, Jakub Płotkowiak, Filip Tylczyński, 14 – Igor Rudawski, Dawid Ratajczak, Maciej Przewłocki, Maciej Pierzyński,

Najwięcej żółtych kartek: 9 – Dawid Juchacz.

Przed nami runda rewanżowa. Dwa spotkania zostaną rozegrane awansem  11 i 18 listopada.