Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Lesznie opublikował komunikat końcowy rundy jesiennej sezonu 2017/18.
Dotyczy on naszych drużyn młodzieżowych a także Pucharu Polski OZPN Leszno. Poniżej przedstawiamy tabele rozgrywek w których udział biorą nasze drużyny:
JUNIOR STARSZY
Poz |
Drużyna |
M |
Pkt |
+ |
– |
1. |
Obra 1912 Kościan |
10 |
22 |
49 |
17 |
2. |
Orla Jutrosin |
9 |
16 |
31 |
15 |
3. |
Helios Czempiń |
9 |
15 |
31 |
18 |
4. |
Sparta Miejska Górka |
9 |
14 |
20 |
18 |
5. |
Zjednoczeni Pudliszki |
10 |
10 |
16 |
36 |
6. |
LZS Głuchowo |
9 |
1 |
4 |
47 |
JUNIOR GR. 2
Poz |
Drużyna |
M |
Pkt |
+ |
– |
1. |
Obra 1912 Kościan |
11 |
30 |
43 |
18 |
2. |
GKS Włoszakowice |
11 |
27 |
56 |
26 |
3. |
Grom Wolsztyn |
10 |
22 |
57 |
19 |
4. |
Pogoń Śmigiel |
9 |
19 |
39 |
18 |
5. |
Brenewia Wijewo |
10 |
17 |
27 |
18 |
6. |
Sokół Wroniawy |
11 |
15 |
26 |
41 |
7 |
Tęcza Tuchorza |
10 |
14 |
21 |
13 |
8 |
Sokół Włoszakowice |
10 |
13 |
27 |
22 |
9 |
Promien Krzywiń |
9 |
10 |
21 |
31 |
10 |
PKS Racot |
11 |
5 |
13 |
35 |
11 |
Juna-Trans St. Oborzyska |
11 |
5 |
19 |
64 |
12 |
Znicz Obra |
11 |
1 |
7 |
51 |
TRAMPKARZ GR. 2
Poz |
Drużyna |
M |
Pkt |
+ |
– |
1. |
Grom Czacz |
8 |
19 |
41 |
11 |
2. |
Stainer-Polonia 1912 Leszno II |
8 |
19 |
42 |
13 |
3. |
AS Czempiń |
8 |
16 |
51 |
16 |
4. |
Obra 1912 Kościan |
8 |
16 |
34 |
10 |
5. |
Dąb Boguszyn |
8 |
12 |
39 |
22 |
6. |
Dąb Kębłowo |
8 |
11 |
26 |
22 |
7 |
Sokół Włoszakowice |
8 |
6 |
14 |
32 |
8 |
Orkan Chorzemin |
8 |
4 |
20 |
39 |
9 |
Orzeł Lipno |
8 |
0 |
1 |
103 |
MŁODZIK GR. MISTRZOWSKA
Poz |
Drużyna |
M |
Pkt |
+ |
– |
1. |
Football Academy Leszno I |
11 |
28 |
90 |
13 |
2. |
Stainer-Polonia 1912 Leszno |
11 |
28 |
35 |
11 |
3. |
Kania Gostyń I |
11 |
27 |
60 |
13 |
4. |
GKS Krzemieniewo |
11 |
25 |
52 |
23 |
5. |
AS Czempiń |
11 |
18 |
37 |
23 |
6. |
Obra 1912 Kościan |
11 |
14 |
17 |
25 |
7. |
Grom Wolsztyn I |
11 |
13 |
20 |
49 |
8. |
Rawia Rawicz I |
11 |
12 |
29 |
37 |
9. |
Elpa Święciechowa |
11 |
11 |
21 |
34 |
10. |
PKS Racot |
11 |
10 |
21 |
42 |
11 |
Piast Poniec |
11 |
10 |
14 |
50 |
12 |
Zjednoczeni Pudliszki |
11 |
6 |
11 |
56 |
13 |
Dąbroczanka Pępowo |
11 |
5 |
11 |
43 |
MŁODZIK GR. 4
Poz |
Drużyna |
M |
Pkt |
+ |
– |
1. |
Obra 1912 Kościan |
10 |
23 |
33 |
8 |
2. |
Grom Czacz |
10 |
17 |
24 |
17 |
3. |
Pogoń Śmigiel |
10 |
17 |
15 |
23 |
4. |
Promień Krzywiń |
10 |
15 |
17 |
17 |
5. |
Juna-Trans St. Oborzyska |
10 |
8 |
14 |
24 |
6. |
LPFA Śmigiel |
10 |
3 |
4 |
18 |
PUCHAR POLSKI ĆWIERĆFINAŁY
Korona Piaski – Kania Gostyń
Brenewia II Wijewo – Helios Czempiń
MTS Pawłowice – Wisła Borek Wlkp.
Orkan Chorzemin – Obra 1912 Kościan