Trzy „Podkowy” dla Obry

W rozgrywanym w grudniu Turnieju o Złotą Podkowę Racotu trzy drużyny Obry stanęły na podium.

W turnieju kategorii rocznika 2003/2004 rywalizowały dwa zespoły. Drużyna z rocznika 2004 czyli Obra II zdobyła Złotą Podkowę, pokonując w finale po rzutach karnych Astrę Krotoszyn II. W regulaminowym czasie mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W meczu o 3 miejsce w turnieju Obra I (rocznik 2003) pokonała Astrę Krotoszyn I 3-1. Najlepszym bramkarzem turnieju został Michał Michałowicz (Obra II).
Obra II: Michał Michałowicz – Mikołaj Wachowiak, Filip Wróblewski, Jan Filipowicz, Mikołaj Kostrzewa, Jakub Adamczak, Alan Rudawski, Kacper Zydorczyk, Hubert Buchwald, Michał Dakowski
Obra I: Hubert Kaczmarek – Tymoteusz Roźmiarek, Mateusz Jażdzewski, Marcel Lisieniecki, Damian Krzywosz, Mikołaj Wrzeszcz, Mikołaj Paszkowiak, Jakub Seifert.

Zawodnicy z rocznika 2006 to kolejna drużyna Obry, która wzięła udział w Turnieju o Złotą Podkowę Racotu. Nasz zespół po porażce z Kanią Gostyń 1-3 i zwycięstwach z Dąbroczanką Pępowo 1-0, SF Luboń 1-0 i Zjednoczonymi Pudliszki 2-0 został zwycięzcą swojej grupy i awansował do finału.W spotkaniu finałowym Obra niestety przegrała 0-1 z Koroną Wschowa i zdobyła srebrną Podkowę Racotu.
Nasz klub reperezentowali: Aleksander Ręba – Igor Lajszner, Igor Żeganowski, Wojciech Ślotała, Miłosz Lurc, Hubert Schwarz, Kamil Sikora, Nikodem Kurowski, Jakub Górczak, Mikołaj Iwaszczuk.

Jedyna drużyna która nie stanęła na podium to chłopcy z rocznika 2005. W silnej grupie nasz zespół przegrał z GKS Krzemieniewo 0-2, zremisował z PKS Racot 0-0 i wygrał z Lechią Kostrzyn 1-0  i LPFA Śmigiel 2-0. Ostatecznie Obra zajęła 3 miejsce w grupie i przyszło jej zagrać o piątą pozycję w całym turnieju z ELPA Święciechowa. Po bezbramkowym remisie nasz zespół wygrał w rzutach karnych 2-1. Adam Drąg z Obry Kościan został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.
Skład Obry: Adam Drąg – Łukasz Dobroń, Karol Adamczak, Kacper Adamczak, Wojciech Korchan, Adam Potocki, Dawid Pylypczuk, Jędrzej Garczarek, Mikołaj Jędraszyk, Kacper Mroziński.