Zapowiedź: Obra Kościan – Ostrovia Ostrów Wlkp.

W niedzielne popołudnie na stadionie w Starych Oborzyskach, Obra Kościan podejmie Ostrovię Ostrów Wlkp.

Piłkarze Krzysztofa Knychały w ubiegłym tygodniu odnieśli dwa zwycięstwa, pokonując PKS i Pogoń. Ostrovia ostatni mecz rozegrała dwa tygodnie temu. Ich ubiegłotygodniowy pojedynek z Rawią został odwołany z powodu ulewnego deszczu i złego stanu boiska. Ostrowianie straty będą odrabiać w najbliższą środę. Drużyna z południa Wielkopolski zajmuje w tabeli IV ligi 9 miejsce i traci do nas dwa punkty. Najskuteczniejszym strzelcem zespołu jest Maciej Mikulski zdobywca 5 bramek.

Zwycięstwo nad Pogonią Nowe Skalmierzyce poprawiło nastroje w drużynie i wśród kibiców. Miejmy nadzieję że jutro będziemy w jeszcze lepszych humorach. Na ławce Obry zabraknie niestety trenera Krzysztofa Knychały, który w środę został odesłany przez sędziego na trybuny. Drużynę poprowadzi jako pierwszy i grający trener Igor Rudawski oraz na ławce Łukasz Żak. Nie zagra w tym meczu pauzujący za żółte kartki Piotr Sznabel.

Początek tego ciekawie zapowiadającego się spotkania o godz. 14.00 na stadionie w Starych Oborzyskach. Mecz sędziować będzie Filip Bartoszewski z Piły.