#koscianwalczy. Wsparcie dla kościańskiego szpitala

Nikomu chyba nie trzeba przedstawiać sytuacji w jakiej znalazł się świat. Lokalnie nasz powiat nie został jeszcze mocno dotknięty patrząc na ilość stwierdzonych przypadków, jednak w ciągu najbliższych dni prawdopodobny jest wzrost liczby osób zakażonych, a co za tym idzie utrudni to funkcjonowanie szpitala. Szpital i cały jego personel robią wszystko co mogą, aby wygrywać codzienną bitwę z wirusem, ale potrzebne są do tego podstawowe środki ochrony indywidualnej, dzięki którym możliwe jest minimalizowanie ryzyka zakażenia się wirusem. Jak wiadomo w całym kraju brakuje rękawiczek jednorazowych, maseczek, płynów dezynfekcyjnych itd. Najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu, jednak są osoby które nie mogą sobie na to pozwolić, bo w każdej sekundzie czekają na posterunku w stanie pełnej gotowości do ratowania naszego zdrowia i życia. Ważne aby Ci bohaterowie mieli możliwość ochrony przed wirusem, bo jeśli ich zabraknie nie będzie kto miał nas ratować, dlatego wszystkie ręce na pokład i pomagamy jak tylko możemy.

Zbieramy wszystko co pozwoli funkcjonować ratownikom w karetkach i personelowi na oddziałach w szpitalu tj. rękawiczki jednorazowe, płyny i żele dezynfekujące, maseczki, kombinezony, przyłbice, ręczniki papierowe, mydła, wodę w butelkach, kawę, herbatę itp.

Zbieramy także fundusze, które pozwolą na zakup najbardziej potrzebnych rzeczy. Tutaj wielka prośba o informację od osób, które mają dostęp lub wiedzę o dostępności tych rzeczy.

Dzisiaj wszyscy gramy do jednej bramki!

Zdrowia, wytrwałości i do zobaczenia po wszystkim!

https://zrzutka.pl/bekprw