Informacja dotycząca biletów na mecze domowe Obry Kościan

Przed startem sezonu 2020/21 zmianie uległa cena biletów na mecze domowe Obry Kościan o Mistrzostwo IV ligi Wielkopolskiej.

Cena biletu na mecze rundy jesiennej wynosić będzie osiem złotych. Zmianie ulegnie również forma biletu. Dotychczasowy bilet wstępu zastąpi program meczowy, który jednocześnie uprawniał będzie do wejścia na mecze Mistrzowskie. W najbliższym programie meczowym znaleźć będzie można krótkie podsumowanie okresu przygotowawczego, przedstawienie sobotniego rywala oraz terminarz wszystkich meczów rundy jesiennej sezonu 2020/21 rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Kościanie.

Podczas rundy jesiennej sezonu 2020/21 nie będzie prowadzona sprzedaż biletów ulgowych.

Dzieci oraz młodzież do lat 16 za okazaniem dokumentu tożsamości na mecze Obry Kościan wchodzą za darmo.

Zawodnicy Akademii Obry Kościan za okazaniem karty zawodnika na mecze pierwszego zespołu wchodzą za darmo. (Jeżeli ktoś nie otrzymał w/w karty zawodnika proszę o kontakt z trenerem prowadzącym)

Podczas rundy jesiennej ważność zachowują karnety, które zakupione zostały przed startem sezonu 2019/20.

Dodatkowo przed sobotnim meczem w kasach stadionu nabyć będzie można karnety na rundę jesienną w kwocie 60 złotych.

Posiadacze karnetów, którzy będą chcieli nabyć program meczowy za okazaniem karnetu otrzymają program meczowy za symboliczną złotówkę.

Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do przybycia na inaugurację sezonu 2020/21 na Stadionie Miejskim im. Dr med. Henryka Tomkiewicza w Kościanie, która odbędzie się w sobotę 1 sierpnia. W pierwszym spotkaniu Obrzanka podejmie beniaminka czwartej ligi Odolanovię Odolanów. Początek meczu o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy.