Informacja dotycząca biletów na mecze domowe Obry Kościan

Zmianie uległa cena Programu meczowego uprawniającego do wstępu na mecze o Mistrzostwo Artbud IV ligi. 

Cena Programu meczowego uprawniającego do wstępu na mecze Artbud IV ligi wyniesie 10 zł. 

Nowością podczas rundy jesiennej sezonu 2021/22 będzie Program meczowy VIP. Cena wejściówki VIP wyniesie 15 zł. Osoby, które zdecydują, się na zakup droższej wersji Programu meczowego zyskają możliwość wejścia podczas meczu do Salki Klubowej oraz korzystania z przygotowanego cateringu. 

Dzieci, młodzież, do lat 16, emeryci oraz renciści za okazaniem dokumentu tożsamości na mecze Obry Kościan wchodzą za darmo.

Zawodnicy Akademii Obry Kościan za okazaniem karty zawodnika na mecze pierwszego zespołu wchodzą za darmo. (Jeżeli ktoś nie otrzymał w/w karty zawodnika proszę o kontakt z trenerem prowadzącym)

Podczas rundy jesiennej sezonu 2021/22 nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów na mecze Obry Kościan. Spowodowane jest to niepewną sytuacją związaną z epidemią Covid. Rosnąca liczba zakażeń spowodować może ponowne zamknięcie stadionów co uniemożliwiłoby wykorzystanie karnetu podczas wszystkich meczów domowych Obrzanki. Liczymy, że przed startem rundy wiosennej karnety powrócą do sprzedaży. 

Przypominamy również, że na mecze drugiej drużyny oraz grup młodzieżowych Obry Kościan wstęp jest darmowy. Wejście na w/w spotkania odbywa się wyłącznie od strony ul. Bączkowskiego.